Nasze produkty

Nasze produkty dzięki dokonanym wielu inwestycjom stanowią wysokiej klasy wyselekcjonowane mięso. Pomimo ciągłego zwiększania produkcji nasze towary zachowują świeżość oraz klasę na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie skutkuje tym, że aktualnie w naszej firmie stosowane są materiały i technologie nowoczesne oraz innowacyjne.

Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego też tak wielką uwagę zwracamy na jakość naszych wyrobów. Pierwszorzędnym celem działalności naszej firmy jest nieustanne zaspakajanie potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych klientów przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów poprzez odpowiednią i odpowiedzialną organizację pracy. Cały proces produkcji nadzorowany jest przez kadrę wykwalifikowanych technologów, do których mamy ogromne zaufanie.

Nasze produkty cechuje oryginalność, wysoka jakość, a przede wszystkim fakt, że są one wytwarzane ze sprawdzonych i odpowiednio wyselekcjonowanych produktów. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi hodowlami jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Staramy się aby nasze wyroby zawierały jak najwięcej wartości odżywczych, które jak wiadomo są niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.